Parduodame tik geriausius alkotesterius ir alkoblokus už gerą kainą.

Prekiaujame šiais alkoblokais:

alkoblokas Dräger Interlock 5000

Interlock 5000 neleidžia apgirtusiam asmeniui paleisti transporto priemonės variklio, ar įjungti kito įrenginio.

Prieš pradedant kelionę, patikrinimas vairuotojo blaivumas (vairuotojas pučia į alkotesterį).
Vairuotojo iškvėptame ore aptikus alkoholio koncentraciją virš nustatytos ribos, prietaisas užblokuoja variklio užvedimo sistemą.

Atitinka Europos ir Lietuvos prevencinio naudojimo alkoblokų standartą LST EN 50436-2:2014.

alkoblokas Dräger Interlock 7000

Vairuotojo iškvėptame ore aptikus alkoholio koncentraciją virš nustatytos ribos, prietaisas užblokuoja variklio užvedimo sistemą. Atitinka Europos ir Lietuvos blokuojančių alkotesterių standartus (LST EN 50436-1:2014,  LST EN 50436-2:2014, LST EN 50436-6:2015).
Pažeidėjų programoms skirti prietaisai gali būti komplektuojami su GPS/GPRS moduliu duomenų perdavimui realiu laiku.

alkoblokas Dräger Interlock XT

Vairuotojas privalo atlikti blaivumo testą prieš užvedant transporto priemonę. Jeigu alkoholio koncentracija viršija iš anksto nustatytą ribą, starteris blokuojamas ir automobilio užvesti neleidžiama.

Norint užtikrinti, kad transportą ir toliau vairuotų tik blaivus asmuo, atsitiktiniu intervalu gali būti reikalaujami papildomi testai.
Pvz. vairuotojas pirmą papildomą pūtimą turi atlikti už 10 minučių, vėliau testą reikalaujama atlikti ne rečiau nei kartą per valandą vairuotojui iš anksto nežinomu atsitiktiniu laiku (visi intervalai gali būti konfigūruojami).

Aptikus alkoholį, sistema automobilio degimo neišjungia, tačiau pažeidimą įrašo į atmintį ir gali atlikti papildomus veiksmus, pvz. įjungiami transporto priemonės avariniai žibintai, garso signalas, ar aktyvuojama kita įranga, prijungta prie Dräger Interlock XT relės.

Prekiaujame šiais alkotesteriais

Alkotesteris Alcodetector M40

Alkotesteris Alcodetector M40 su premium klasės elektrocheminiu jutikliu, greitai ir tiksliai išmatuoja Jūsų alkoholio koncentraciją.